فیلمبرداری از مجالس

فیلمبرداری از مجالس : همه ما می دانیم که مهمانی دادن و برگزاری مراسم های مختلف خصوصا مراسم عروسی نیازمند اقدامات زیاد و مراحل مختلف و صرف زمان و هزینه زیادی است. ولی مجموعه خدمات و تشریفات لیراتیم با ارایه خدمات متنوع و به ‌صرفه، مناسب با هر سلیقه و بودجه ای همه این اقدامات از صفر تا صد را برعهده گرفته و به بهترین شکل ممکن برگزار خواهد کرد.

یکی از خدماتی که به صورت تخصصی در این مجموعه به آن پرداخته می شود فیلمبرداری از مراسمات است .

فیلمبرداری از مجالس بسیار کاری هنرمندانه ، ظریف ، پر هیجان و در عین حال دشوار است . در فیلمبرداری مجالس ، به این نکته باید بسیار توجه شود که بسیار از لحظه ها و سکانس ها دیگر تکرار نمی شوند . به عنوان مثال در مراسم عقد فیلمبردار باید دقیقا بداند زمان خواند خطبه عقد دقیقا کجا قرار بگیرد ، زیرا این صحنه ها دیگر تکرار نمی شوند . لذا سپردن کار فیلمبرداری از مجالس خود را به فرد و موسسه معتبری بسپارید . زیرا بسیاری از اولین ها و آخرین ها در مجالس شما رقم می خورد که دیگر فرصتی برای جبران آن وجود ندارد.

مجموعه لیراتیم با در نظر گرفتن این موضوع که مسئولیت ثبت خاطره ها و لحظه ها به عهده ی این مجموعه است ، کادری مجرب و حرفه ای متشکل از عکاسان و فیلمبردان آقا و خانم را برای فیلـمبرداری از مجالس انتخاب کرده است . کارنامه روشن و رضایت مشتریان نشانگر این موضوع است .

ما در کنار شما برای ثبت ناب ترین لحظه

مراسم شب عروسی برگزار می شود و به پایان می رسد تنها چیزی که از آن شب باقی می ماند خاطره ای خوش است بعلاوه عکس ها و فیلم عروسی . پس برای انتخاب گروه عکس و فیلم عروسیتان حساسیت به خرج دهید.

همه عروس ها و داماد ها مایلند بهترین فیلم را در روز عروسی خود داشته باشند و شیرین ترین لحظه هایشان را به تصاویری بی همتا تبدیل کنند . دست یافتن به این امر کاری ساده نیست . اگر مصمم هستید زیباترین ، متفاوت ترین و ناب ترین عکس ها و فیلم های  عروسی را داشته باشید باید گروه فیلمـبرداری درجه یک را انتخاب کنید

لیراتیم کار فیلمـبرداری را مطابق با سلیقه شما و راهنمایی های مدیر فیلمبرداری انجام می دهد . کافیست شما نظرات و ایده هایی را که در مورد فیلـمبرداری دارید با مجموعه لیراتیم درمیان بگذارید ، این مجموعه تمام انتظارات شما را در مورد فیلمبرداری بر آورده خواهد کرد .

بهرمندی از آخرین فناوری ها در حوزه فیلم برداری

با پیشرفت چشمگیری تجهیزات فیـلمبرداری و اضافه شدن امکانات فنی بسیار ، و همچنین امکان تحصیلات آکادمیک در مرتبه های بالاتر برای فیلمبردارن ، شاهد تفاوت های بسیاری در سبک های فیلمبرداری نسبت به سال های قبل هستیم . از این رو تمام کسانی که مایل هستند در این حوزه به فعالیت بپردازند باید به آخرین تجهیزات در زمینه فیلمبرداری مجهز باشند.

لیراتیم تمامی تجهیزاتی که برای یک فـیلمبرداری حرفه ای نیاز است را در اختیار دارد . استفاده از دوربین های حرفه ای و نورپردازی های متفاوت ، تجهیزات حرکتی ، سیستم های تدوین و رکورد از جمله امکانات این مجموعه است .
خدمات حرفه ای فیلم برداری ما منطبق با سیستم های پیشرفته دنیا شامل دوربین های Full HD یا فورکی ۴K  ,پرو جیپ , کرین , اسلایدر, پروجکشن , هلی کم ، فیلمبرداری همزمان با چند دوربین … می باشد.

همیشه در کنار شما هستیم

مجموعه لیراتیم با درخواست شما از چند روز قبل از عروسی همراه شما خواهد بود . از لحظه ای ورود تا لحظه های خداحافظی ، لحظه های یاد آوری خاطرات و … .

اگر مایل باشید که کلیپ اختصاصی داشته باشید ، گروه فیـلمبرداری لیراتیم سناریو هایی را برای شما آماده می کنند . با مراجعه به دفتر ، کلیه نکات پیرامون ، اعم از لوکیشن ، لباس ها ، میکاپ آرتیست و…. همگی قابل بحث و هماهنگی است.

نگران بودجه خود نباشید

بودجه شما تعیین کننده کیفیت کار فیلمبرداری نیست . بلکه وجدان کاری و حسن نیت گروه لیراتیم تعیین کننده کیفیت فیلم مراسم شماست . این گروه کار فـیلمبرداری را با هر بودجه ای که شما قادر به پرداخت آن هستید انجام خواهد داد. همچنین پکیج هایی به شما ارائه خواهیم داد تا با توجه به بودجه خود انتخاب کنید تا از ایجاد هزینه های اضافی برای شما جلوگیری شود.

ما در کنار شما هستیم برای ثبت ناب ترین لحظه هایتان